סוויטות

העיצוב הייחודי והחדשני במשכית הוא שיא אדריכלות הפנים והקפדה יוצאת דופן על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד . הסוויטות עוצבו בסגנון רומנטי ואקלקטי ,המיישר קו עם הטרנדיים העכשוויים והחדישים ביותר של מלונות בוטיק הטובים בעולם ,בהשראת תקופת שנות ה20 באירופה.

סוויטת מאיה מוקדשת לסלונים האינטלקטואליים של פריז ולנשים שהובילו אותם, כמו Maia Williams, שתמיד הופיעה קורנת ברגע הנכון, מצויידת בתכשיטים שיובאו במיוחד עבורה מארצות הלבנט.

סוויטת אדוריה מוקדשת ליצר ההרפתקנות ואהבת הסכנה. כמו הגיבורים האקזוטיים מימים עברו, כזאת היתה Adoria Rosetti, בת אצולה מפירנצה, שחצתה מדבריות ויערות על גב סוסתה, מצויידת בתרמיל קטן ויופי מסנוור.

סוויטת ג׳יין מוקדשת ליומני המסע הגדולים של התקופה הרומנטית, ולדמותה היצירתית של Jane Emerson, אינטלקטואלית וכותבת בחסד, שתיארה את מסעותיה בארצות הים התיכון בשישה כרכים מהודרים.

סוויטת טס מוקדשת לרומנטיקה ולתעוזה הנשית של תקופת הקולוניאליזם, כמו האישיות הכובשת של Tess Byron, בת לזוג אינטלקטואלים מלונדון, שחצתה את הודו על פיל לבדה (אם לא סופרים שלושת חברותיה הטובות, ואת פמליית המשרתים, סבלים ומורי דרך שליוותה אותה)

מלא את פרטייך ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם