מדיניות

Terms & Conditions


שעת כניסה ויציאה
שעת צ'ק אין וקבלת סוויטות: 15:00
שעת צ'ק אין בשבת: 16:00
שעת צ'ק אאוט: 12:00
סוויטות הפרמיום ,מתחם הספא וחדרי הטיפולים מוגדרים כמקום ללא עישון.
 
מדיניות ביטול הזמנה ביטול/דחיית ההזמנה 14 יום לפני ההגעה, לא יחויב בדמי ביטול. ביטול/דחייה 7-14 טרם מועד ההגעה יגרור דמי ביטול בשיעור 25% מסך עלות ההזמנה. ביטול/דחייה עד 7 ימים לפני מועד ההגעה חיוב מלא. יוני, יולי, אוגוסט, חגים וערבי חג: ביטול עד 45 יום לפני ההגעה, ללא חיוב. ביטול פחות מ45 ימים תגבה 50% מעלות החופשה, ביטול 14 יום או פחות חיוב מלא בגין החופשה!
חיוב כרטיס האשראי בסך מקדמה 15% מסך ההזמנה בעסקה טלפונית ובחיובים נוספים ללא עיכבון.
 
איך מגיעים? לנוחיותכם, ניתן להזין באפליקציית wase -''אחוזת משכית''. מנהרייה נוסעים לכיוון צפון - בואכה ראש הנקרה - למושב לימן. בשער הכניסה, מיד אחרי עמדת השומר, פונים שמאלה בצמוד לגדר המקיפה את היישוב - כ 300 מ' לערך עד להגעתכם לשער ברזל ולשמאלו שלט ''maskit''.
 
נוהל כללי כניסת בעלי חיים למתחם האחוזה אסורה בהחלט ! הנסיעה על אופניים הינה באחריות המשתמש ולאחר שמצאם תקינות ויעשה בהם שימוש ע''פ חוקי התעבורה.
הנסיעה על אופניים הינה באחריות המשתמש ולאחר שמצאם תקינות ויעשה בהם שימוש ע''פ חוקי התעבורה.
לא ניתן להבעיר אש ו/או להדליק מנגל ברחבי האחוזה. הזמנת אורחים נוספים מלבד לנקובים בהזמנה זו ,כרוכה באישור מח' הזמנות ובתשלום נפרד .שהיית האורחים הנוספים מוגבלת בשעות ועל פי הסכמה ומדיניות המלון, במידה ויגיעו אורחים נוספים שאינם כלולים בהזמנה זו יחויב המזמין בעלות של 200 ש''ח לשעה לאדם.
 
שירות ארוחות ערב בלאונג' במשכית ניתן לקבל שירות ארוחת ערב באמצעות שף הבית, מומלץ לשריין מקומות טרם הגעתכם למלון, התפריט הינו fix menu וכולל 5-7 מנות בדר''כ ושתייה חמה וקרה ללא הגבלה. פתיחת סרוויס מותנת במינימום 8 סועדים ומעלה.
לכל עונה בשנה נבנה תפריט ממיטב הפרודוקטים בשוק באותה עת ,התפריט יכול להשתנות בהתאם לבקשה והעדפת הלקוח. במידה והלקוח מעוניין לבצע שימוש עצמאי במטבח המלון ו/או להזמין שף מטעמו, הנ''ל מותנה בתיאום ואישור מח' ההזמנות ותמחור נוסף להזמנה שלעיל . משקאות אלכוהוליים מכל סוג שהוא כרוכה בתשלום נפרד!
 
שימוש בבריכות השחייה שימוש במתקני הבריכות הינו באחריות האורח בלבד והינם ללא מציל! הכניסה לילדים למתחם הבריכה ללא ליווי והשגחה צמודה של הורה, אסורה בהחלט!! באחריות האורח לסגור השערים עם הבריחים. בזמן שהות ילדים במתחם כל המתקנים של המלון מחייבים ליווי צמוד של הורה מבוגר אחראי.
 
אישור ההזמנה רק עם אישור פרטי ההזמנה שלעיל על ידי המזמין ועם תשלום המקדמה המפורטת לעיל, הזמנה תיכנס לתוקף. אחוזת משכית אינה מחויבת לשמור את המקום ו/או המועדים המוזמנים כל עוד הזמנה לא אושרה על ידי המזמין ולא שולמה מקדמה. למלון שמורה זכות לבטל את ההזמנה מחמת כוח עליון.
 
אורחים המוזמנים לשהות בספא אירוח לday spa במלון כולל שימוש במתקני המלון ושרות מארחת צמודה המעניקה שתייה חמה וקרה לאורך , חנייה פרטית , לאונג' משכית פתוח לשימוש האורחים .אורך השהות מוגבל בזמן על פי המובא לעיל בגוף ההזמנה! ביטול הזמנה לספא ,3 ימים טרם מועד ההגעה, מחייבת את הלקוח בדמי ביטול מוסכמים בסך עלות ההזמנה שלעיל באמצעות כ''א שנמסר טלפונית במח' הזמנות!
 
אובדן רכוש או נזק לאורך השהות על כל נזק או אובדן רכוש אשר בבעלות האחוזה בכלל, ובסוויטות משכית בפרט ,מתחייב המזמין לשאת באחריות הנזק ולשלם את מלוא העלות בגין האובדן הכלכלי שנגרם.
 
משבר הקורונה העולמי הנחיות לאורחים ודגשים: אורח ששהה בחו"ל כ14 יום טרם הגעתו לחופשה באחוזה חייב לדווח להנהלת המלון! במידה ואחד מהאורחים בא במגע/נדבק או נכנס לבידוד טרם מועד הגעתו לחופשה, ההנהלה תהה ראשית לבצע חיוב מלא על החופשה על פי נהלי הביטול המובאים לעיל. במקרה זה האורח יהיה רשאי להציע למלון אורח אחר שיגיע במקומו. חובה להגיע למלון עם אמצעי מיגון דרושים לחטא ידיים, ולעטות מסכה על פי הנחיות משרד הבריאות. בעת הכרזה על סגר מדיני, לא ייגבו דמי ביטול כלל !
 
לינה עם ילדים ככלל מתחם האחוזה מתאים לזוגות בלבד. אירוח לינה עם ילדים (1-12 גילאים) מותנה בהשכרת האחוזה כולה. בתאריכים יוני - אוגוסט וחגי ישראל, ניתן להשכיר את האחוזה כולה לחופשה משפחתית/קבוצתית עם ילדים למינימום 2 לילות בלבד.
באחוזה ניתן להלין 12 אורחים מינימום - 24 מקסימום (4 אורחים בכל חדר)

מלא את פרטייך ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם