סוויטות
הסוויטות שלנו - מלון בוטיק בצפון
הסוויטות שלנו - מלון בוטיק בצפון

עד כה, יצא לכם ללכת לבית מלון ולהתרשם מאוד מהייחודיות של החדר שקיבלתם? אם לא, אנו יכולים להבטיח שזה יקרה לכם כאן. האחוזה שלנו מכילה סוויטות מפוארות ומיוחדות, כאשר כל סוויטה קרויה על שם אישה עוצמתית מתקופת שנות ה- 20 באירופה. כל סוויטה מרווחות וכוללת חלל של 40 מ"ר, ללא החצר המקנה כמובן מרחבים נוספים. בכל עיצוב סוויטה הושקעה מחשבה רבה, על מנת שתקבלו את החוויה הכי מפנקת ונעימה שיכולה להיות. מתוך כל סוויטה תוכלו לצפות על שני הגנים הפרטיים של המלון כך שהנוף תמיד יפה, כיאה לבית מלון בוטיק בצפון, לא חשוב באיזו סוויטה תבחרו להתארח. כמו כן, גם הנוף בתוך הסוויטות מיוחד למדי, עיצוב הרהיטים והתכולה יוצרו כך שהם משלבים בין עבודת נגרות מודרנית לבין סגנון עיצוב דקורטיבי עתיק – כזה שאי אפשר לראות בכל מקום. בכל סוויטה ניתן לארח עד ארבעה אורחים. כל סוויטה מכילה מיטות גדולות ומפנקות עם מזרונים איכותיים, סלון מרווח, מקלחת טרופית, שירותים, מכונת קפה, גישה למגוון ערוצי טלוויזיה, אפשרות לגלישה אינטרנטית מהירה וחינמית ועוד.

סוויטת מאיה מוקדשת לסלונים האינטלקטואליים של פריז ולנשים שהובילו אותם, כמו Maia Williams, שתמיד הופיעה קורנת ברגע הנכון, מצויידת בתכשיטים שיובאו במיוחד עבורה מארצות הלבנט.

סוויטת אדוריה מוקדשת ליצר ההרפתקנות ואהבת הסכנה. כמו הגיבורים האקזוטיים מימים עברו, כזאת היתה Adoria Rosetti, בת אצולה מפירנצה, שחצתה מדבריות ויערות על גב סוסתה, מצויידת בתרמיל קטן ויופי מסנוור.

סוויטת ג׳יין מוקדשת ליומני המסע הגדולים של התקופה הרומנטית, ולדמותה היצירתית של Jane Emerson, אינטלקטואלית וכותבת בחסד, שתיארה את מסעותיה בארצות הים התיכון בשישה כרכים מהודרים.

סוויטת טס מוקדשת לרומנטיקה ולתעוזה הנשית של תקופת הקולוניאליזם, כמו האישיות הכובשת של Tess Byron, בת לזוג אינטלקטואלים מלונדון, שחצתה את הודו על פיל לבדה (אם לא סופרים שלושת חברותיה הטובות, ואת פמליית המשרתים, סבלים ומורי דרך שליוותה אותה)

סוויטת שלי מוקדשת ללוחשת לסוסים Shelly Lawrence, אשר לה כשרון ויכולת להרגיע סוסים טהורי גזע בעייתיים. שלי גדלה והוכשרה לעבוד בתחום זה עוד בעיר מולדת דאלאס טקסס, שיטת עבודתה המיוחדת עם סוסים,סבלנותה הרבה והבעת האמון שיצרה עם הסוס ,הובילה אותה להיות נערצת בכל רחבי העולם.

סוויטת סנדי מוקדשת לאהבת האדם לטבע ולקשר המיוחד של סנדי לציפורים מזמרות. סנדי היתה אורניתולוגית (מומחית לחקר עופות ) היא הרחיקה עד אוסטרלייה הרחוקה למשמע קולות הציפורים הצבעוניות הנדירות על מנת להוסיף ולהרחיב את מיני הזנים הנדירים אשר רשומים ביומנה האישי .

מלא את פרטייך ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם