היוצרים

Sarit & Avi

אם הייתם במשכית, בוודאי נפגשתם איתם.
המייסדים והמנהלים של משכית הם זוג עם חלום: לבנות את מתחם האירוח היוקרתי, המפנק והייחודי ביותר בארץ. 
הכל התחיל באבי משכית, ילד של ים מנהריה והיום יזם נדל״ן,-בן למשפחת זוגלובק ממקימי העיר - שהתאהב במשק במושב לימן הסמוך לחופי אכזיב. "החיבור למושב ולחיי הטבע אהוב עליי במיוחד, החלום היה להפוך את האחוזה למתחם אירוח יוצא דופן וייחודי, לנופש רגוע ברמה ואיכות שרגילים לחוות באירופה הקלאסית ״ הוא אומר. אבי הקים את משכית ולצידה חוות סוסים גזעיים, פיתח את אזור הלאונג׳, בריכות שחיה וחדרי הספא.
במקביל לקידום תחום התיירות בגליל , החליט אבי ליזום שת"פ פרטי עם יקב בוטיק ברמת הגולן ,ויחד עם יינן מקצועי, פיתח את סדרת יינות הבוטיק של משכית מענבי תל-פארס, הנחשבים לטובים בארץ המוגשים היו לאורחי ומבקרי האחוזה.
האהבה של אבי למטבח הביאה אותו ללימודי בישול והוא אחראי לכמה ממנות הדגל בארוחות השף במשכית. לפעמים, הוא לא מתאפק, נכנס למטבח ויוצא עם פינוקים חלומיים לאורחים ברי המזל.
לאחרונה הצטרפה אליו שרית, בת זוגו של אבי. ממשרת ניהול בכירה בענף הבנקאות, עברה שרית לנהל את משכית ואת הפקת אירועי הבוטיק הייחודים שנערכים באחוזה .״אני עושה את זה מאהבתי הגדולה לחיבור עם אנשים , ומהסיפוק האדיר שאני מפיקה מלראות אנשים שחווים חוויה טוטאלית ומאושרת. אנחנו באמת מכורים לאושר של האורחים שלנו ומנהלים את המקום מתוך אהבה ורצון תמידי להגיש להם חוויה שהם יזכרו לאורך זמן ".

מלא את פרטייך ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם